IŠRINKTI VILNIAUS MIESTO MOKSLEIVIŲ LIAUDIES DAILĖS KONKURSO ,,SIDABRINIS VAINIKĖLIS“ 2014
LAUREATAI


miesto moksleivių II-ji konkursinė liaudies dailės paroda  ,,Sidabro  vainikėlis“  Parodoje dalyvauja 11 mokyklų , gimnazijų, progimnazijų, Vilniaus Lietuvių namų, Vilniaus statybininkų mokyklos ir Lietuvos kariuomenės  Šv.Ignoto Katedros  sekmadieninės mokyklos mokiniai.

Parodos organizacinė grupė:
Dalia Čiupailienė Vilniaus Šv.Kristoforo gimnazijos mokytoja ekspertė.Tautodailininkė.
Laimutė Fedosejeva Lietuvos kariuomenės Šv.Ignoto Katedros sekmadieninės mokyklos dailės studijos vadovė, Socialinių mokslų kolegijos dėstytoja.Tautodailininkė-meno kūrėja.
Virginija Kasparavičiūtė Vilniaus M.Daukšos vidurinės mokyklos mokytoja, ekspertė.Tautodailininkė – meno kūrėja.
Inga Leskauskienė Vilniaus šeškinės vidurinės mokyklos vyr.  mokytoja.
Valdas Gapsevičius Vilniaus Viršuliškių mokyklos mokytojas. Tautodailininkas.
Laima Kantakevičienė Vilniaus Karoliniškių gimnazijos mokytoja, metodininkė. Tautodailininkė.
Ramutė Kraujalienė Lietuvos tautodailininkų sąjungos ir Vilniaus krašto tautodailininkų – meno kūrėjų bendrijų pirmininkė.

Komisija, įvertinusi Vilniaus miesto konkursinę moksleivių liaudies dailės parodą, išrinko  geriausius darbus ir paskirstė vietas:

Pirma kategorija (5-8 klasė)
I vieta Daiva Kulieša IV kl. Margučiai (Vilniaus Lietuvių namai), mokytoja Edita Juozėnienė
Martynas Kologrejevas VIII kl. Sodas (Vilniaus Šeškinės vidurinė mokykla), mokytoja Inga Leskauskienė
Saulė Matulevičiūtė VIII kl.Tapyba, tekstilė. (Vilniaus Gerosios vilties vidurinė mokykla), mokytoja Lina Šaulienė.
II vieta Erika Didrikaitė VII kl. Karpiniai. (Šv.Ignoto bažnyčios sekmadieninėmokykla),mokytoja Laimutė Fedosejeva)
Gabrielė Didrikaitė VII kl. Karpiniai. (Šv.Ignoto bažnyčios sekmadieninė mokykla), mokytoja Laimutė Fedosejeva.
Mykolas Rudokas VIII kl. Mediniai žaislai.(Vilniaus Viršuliškių vidurinė mokykla), mokytojas Valdas Gapsevičius
Odeta Čibiraitė Šiaudiniai žaislai. (Vilniaus Taikos progimnazija), mokytoja Birutė Jarumbavičienė.
Aleksandra Bykovskaja VII kl. Verbos (Grigiškių vidurinė mokykla), mokytoja Irena Pomarnacka
III vieta Gerda Jakubovskaja VIII kl. Karpiniai. (Vilniaus M.Daukšos vidurinė mokykla), mokytoja Virginija Kaparavičiūtė.
Julija Aleksaitytė VIII kl.Karpiniai. (Vilniaus M.Daukšos vidurinė mokykla), mokytoja Virginija Kasparavičiūtė.
Kristupas Razas. VIII kl. Medinės saulytės. (Vilniaus M.Daukšos vidurinė mokykla), mokytojas Laurynas Dapkevičius.
Lauryna Vilimaitė VII kl. Karpiniai (Šv.Ignoto bažnyčios sekmadieninė mokykla),mokytoja Laimutė Fedosejeva.
Rūta Šutinytė VII kl. Karpiniai. (Šv.Ignoto bažnyčios sekmadieninė mokykla),mokytoja Laimutė Fedosejeva

 Antra kategorija (9-12 klasė)
I vieta Gintarė Vičkačkaitė III kl.Nėriniai. (Šv.Kristoforo gimnazija), mokytoja Dalia Čiupailienė.
Greta Meidutė I kl. Mezginiai, nėriniai.(Vilniaus Karoliniškių gimnazija), mokytoja Laima Kantakevičienė
Albert Pomarnacki XII kl. Vilniaus verbos.(Grigiškių vidurinė mokykla), mokytoja Irena Pomarnacka.
II vieta
Simonas Binkis X kl. Mediniai žaislai. (Viršuliškių vidurinė mokykla), mokytojas Valdas Gapsevičius.
Gabrielius Trumpa X kl. Mediniai žaislai (Viršuliškių vidurinė mokykla), mokytojas Valdas Gapsevičius.
Ainoras Kondratjevas X kl.  Mediniai žaislai (Viršuliškių vidurinė mokykla), mokytojas Valdas Gapsevičius.
Ieva Šutinytė IX kl. Karpiniai (Šv.Ignoto bažnyčios sekmadieninė mokykla), mokytoja Laimutė Fedosejeva.
Neringa Gružaitė III kl. Mezginiai, nėriniai. (Vilniaus Karoliniškių gimnazija), mokytoja Laima Kantakevičienė.
III vieta
Elena Jakaitė I kl. Keramika. (Vilniaus Žemynos gimnazija), mokytoja Vida   Jaruševičiūtė
Ieva Sruogiūtė II kl. Skutinėti margučiai. (Vilniaus Šv.Kristaforo gimnazija), mokytoja Dalia Čiupailienė
Ugnė Rumšaitė II kl. Skutinėti margučiai. (Vilniaus Šv. Kristoforo gimnazija), mokytoja Dalia Čiupailienė.
Vertinimo komisija:
Pirmininkė       Akvilė Lesauskaitė  Lietuvos liaudies kultūros centro tautodailės poskyrio    vyresnioji specialistė
Nariai:               dr. Teresė Jurkuvienė Lietuvos liaudies kultūros centro tautodailės poskyrio vadovė
dr. Inga Kepalienė Lietuvos Edukologijos universiteto lektorė
.........................Lina Ringelienė Lietuvos edukologijos universiteto lektorė
.........................Ramutė Kraujalienė Lietuvos tautodailininkų sąjungos Vilniaus bendrijos
.........................pirmininkė.

Parodos atidaryme dalyvavo ir  padėkos raštus mokytojams ir mokiniams
Įteikė Lietuvos Edukologijos universiteto Gamtos, matematikos ir technologijų fakulteto
dekanas  prof.dr. Virginijus Sruoga.

Lietuvos tautodailininkų sąjungos Vilniaus bendrija ir Vilniaus krašto tautodailininkų – meno kūrėjų bendrija dėkoja Vilniaus miesto mokyklų mokytojams ir mokiniams už indėlį  puoselėjant lietuvių liaudies meno tradicijas ir dalyvavimą II-ojoje Vilniaus miesto moksleivių konkursinėje parodoje ,,Sidabrinis vainikėlis“.
Visiems laureatams linkime tolimesnės sėkmės konkursinėje respublikinėje parodoje Panevėžyje.

Pirmininkė                                        Ramutė Kraujalienė

Parodos dalyviai:

Vaiva Butrimienė
(Vilniaus Statybininkų rengimo centras)
Stanislav Voitechovič (11kl., keramika)

Dalia Čiupailienė
(Vilniaus Šv. Kristoforo gimnazija)
Auksė Grachovskaja (III kl., skutinėti margučiai)
Greta Piliponytė (II kl., mediniai šaukšteliai)
Ugnė Rumšaitė (II kl., skutinėti margučiai)
Ieva Sruogiūtė (II kl., skutinėti margučiai)
Gintarė Vičkačkaitė (III kl., nėrimas)

Laurynas Dapkevičius
(Vilniaus M. Daukšos vidurinė mokykla)
Dominykas Bučas (8 kl., medinės saulytės)
Albertas Maciulevičius (8 kl medinės saulytės)
Ignotas Ragas (8 kl., medinės saulytės)
Kristupas Razas (8 kl., medinės saulytės)
(Vilniaus Minties gimnazija)
Vilius Jurgelevičius (I kl., medinės saulytės)
Matas Paskačimas (I kl., medinės saulytės)
Rokas Žiogelis (I kl., medinės saulytės)

Laimutė Fedosejeva
(Lietuvos kariuomenės Šv. Ignoto bažnyčios sekmadieninė mokykla)
Beatričė Balčiūnaitė ( III gimnazijos kl., karpiniai)
Erika Didrikaitė (7 kl., karpiniai)
Gabrielė Didrikaitė (7 kl., karpiniai)
Živilė Čerškutė (II gimnazijos kl., karpiniai)
Lina Meškonytė (III gimnazijos kl., karpiniai)
Ieva Šutinytė (9 kl., karpiniai)
Rūta Šutinytė (7 kl., karpiniai)
Vilimaitė Lauryna (7 kl., karpiniai)

Vaida Gailiūnienė
(Vilniaus Žirmūnų gimnazija)
Rūta Aučinaitė (II kl., tekstilė)
Aida Garnytė (II kl., mezgimas)
Marta Kovalevska (II kl., mezgimas)
Justina Tarasovaitė (II kl., tekstilė)

 

Valdas Gapsevičius
(Vilniaus Viršuliškių mokykla)
Simonas Binkis (10 kl., mediniai žaislai)
Artūras Borodko (10 kl., medinė kaukė)
Ainoras Kondratjevas (10 kl., mediniai žaislai)
Gedvinas Pabrica (10 kl., drožyba)
Mykolas Rudokas (8 kl.,  mediniai žaislai)
Gabrielius Trumpa (10 kl., mediniai žaislai)

Birutė Jarumbavičienė
(Vilniaus Taikos progimnazija)
Odeta Čibiraitė (šiaudinukai)

Vida Jaruševičiūtė
(Vilniaus Žemynos gimnazija)
Elena Jakaitė (I kl., keramika)

Edita Juozėnienė
(Vilniaus Lietuvių namai)
Daiva Kullesza (IV kl., margučiai)

Laima Kantakevičienė
(Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
Neringa Gružaitė (III kl., mezgimas, nėrimas)
Greta Meidutė (I kl., mezgimas, nėrimas)

Virginija Kasparavičiūtė
(Vilniaus M. Daukšos vidurinė mokykla)
Julija Aleksaitytė (8 kl., karpiniai)
Gerda Jakubovskaja (8 kl., karpiniai)
Aušrinė Terebaitė (8 kl., karpiniai)

Inga Leskauskienė
(Vilniaus Šeškinės vidurinė mokykla)
Martinas Kologrejevas (8 kl., sodas)

Irena Pomarnacka
(Grigiškių vidurinė mokykla)
Aleksandra Bykovskaja (7 kl., verbos)
Diana Ivaško (9 kl., margučiai, nėrimas)
Regina Ivaško (11 kl., Vėlykų medis)
Albert Pomarnacki (12 kl., verbos)

Lina Šaulienė
(Vilniaus Gerosios Vilties vidurinė mokykla)
Saulė Matulevičiūtė (8 kl., tapyba, tekstilė)

Komentuokite

0
taisyklėmis ir sąlygomis.
  • Komentarų nerasta

REKVIZITAI

LTS VILNIAUS BENDRIJA


Lietuvos tautodailininkų sąjungos Vilniaus bendrija
saskaitos Nr. LT767044060000319703  į.k. 193026218


MENO KŪRĖJŲ BENDRIJA


Vilniaus krašto tautodailininkų-meno kūrėjų bendrija
Sąskaitos Nr. LT927044060007883669   į.k. 300620716

KUR MES ESAME


Vytenio g. 13 Vilnius
Tel.2339509  Mob. 869936016
Pirmininke Ramute Kraujaliene

KONTAKTAI