Š.m. spalio 4-8 dienomis Domodedovo (Rusijos Federacija) vyko VII tarptautinis simpoziumas „Karpiniai: Sudie, tradicijos?”.
Organizatoriai: Domodedovo istorijos ir meno muziejus, Tarptautinis klubas “Popieriaus tradicijos”.
Simpoziumo koordinatorės: A.M. Petričenko karpinių kolekcijos sergėtoja A.A. Petričenko ir karpytoja, menotyrininkė S. Yavorskaja.

Simpoziume dalyvavo 59 dailininkai, menotyrininkai, pedagogai, kolekcininkai iš Vokietijos, Izraelio, Baltarusijos, Ukrainos, Lietuvos. Rusijos karpytojai susirinko iš Maskvos, Sankt.Petersburgo, Novosibirsko, Tiumenės, Tverės, Sachalino. Lietuvą atstovavo L. Fedosejeva, E. Meškonienė, I. Barauskaitė-Klimkienė.

Simpoziumo metu vyko dalyvių darbų paroda, mokslinė-praktinė konferencija, dailininkė iš Vokietijos Anna-Marija Schlemmer pristatė šešėlių teatro spektaklį „Pedro ir Mėnulis“, L.Fedosejeva konferencijos metu darė net du pranešimus („Šventų paveikslėlių ir nuotraukų įrėminimas, kaip lietuvių estetinės saviraiškos priemonė“ ir „Informacijos multimodalumas. Karpiniai – vaizdo multimodalumas“), O.Tumėnaitė-Bražėnienė ir V. Jurkuvienė pateikė konferencijai straipsnius, kurie buvo išspausdinti konferencijos medžiagoje.

Šiais metais buvo - žymus Izraelio akcentas: Maskvos sinagogoje ir Žydų kultūros centre pristatytas projektas „ REIZELĖ. Karpinių menas žydų kultūroje. Tradicijos ir dabartis“ (dalyvavo keturi mūsų kolegos: K. Navickas, O. Tumėnaitė-Bražėnienė, R. Gudaitienė, L. Fedosejeva).