17
kiausiniai
baznycia
kryziai

Baigėsi beveik visą mėnesį džiuginusi lankytojus Vilniaus regiono konkursinė liaudies meno paroda ,,Aukso vainikas 2021 „ Pabradės kultūros centre. Parodoje dalyvavo 150 dalyvių iš Vilniaus m., Vilniaus, Širvintų, Šalčininkų, Švenčionių, Trakų, Kėdainių rajonų, Elektrėnų ir Druskininkų savivaldybių.
Konkursinės parodos komisijos pirmininkė Lietuvos nacionalinio kultūros centro Etninės kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Solveiga Jakučiūnaitė.
Nariai: dr. Regina Mikštaitė – Čičiurkienė – Nalšios muziejaus direktorės pavaduotoja etninės kultūros veiklai. Vilniaus apskrities regioninės kultūros tarybos pirmininkė
Dalia Bernotaitė – Beliauskienė  - Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus liaudies meno skyriaus vedėja
Rimas Zigmas Bičiūnas – dailininkas, tapytojas
Asta Valiukevičienė – Lietuvos nacionalinio kultūros centro Etninės kultūros skyriaus vyriausioji specialistė
Bendru komisijos sprendimu Vilniaus regiono konkursinės parodos laureatais skelbiami :
VAIZDUOJAMOJI LIAUDIES DAILĖ
I-oji vieta  ADELĖ BRAŽĖNAITĖ  ( liaudiškoji grafika)
II-oji vieta  Pranas Petronis ( medžio skulptūra)
II – oji vieta  Raimondas Šalaševičius ( molio skulptūra)
III – oji vieta  Eugenija Martinaitytė (tapyba)
III – oji vieta  Klaidas Navickas (grafika)

TAIKOMOSIOS LIAUDIES DAILĖ
I-oji vieta  VITA BABIČIENĖ (rinktinės juostos)
II – oji vieta  Modestas Dambrauskas (pintos juostos)
II – oji vieta  Roma Gudaitienė (sodai)
III – oji vieta  Lilija Simonavičiūtė (nėriniai)
III – oji vieta . Jovita Balčiūnienė (verbos)

KRYŽDIRBYSTĖ
I-oji vieta . EVALDAS KAPČIUS ( kryžių viršūnės)
II oji vieta  Egidijus Latėnas (kryžių viršūnės)

LIETUVOS NACIONALINIO KULTŪROS CENTRO SPECIALIEJI DIPLOMAI SKIRIAMI:
Janinai Vasiliauskienei – (nerto tinklo užuolaida)
Rasai Balčiūnienei – (verbos)
Janinai Zamarai – (verbos)
Robertui Strazdui – (tapyba)
Vyriausiajai parodos dalyvei ( 92 metai ) Janinai Pavliukevičienei – (sodai) V

VILNIAUS KRAŠTO TAUTODAILININKŲ – MENO KŪRĖJŲ BENDRIJOS  PADĖKOS SKIRIAMOS:
Ilonai Tamošaitienei (tautiniai kostiumai)
Nijolei Sujetovai (tapyba)
Antanui Česnuliui (medžio skulptūra)
Juozui Kavaliauskui ( kryžių viršūnės)
Dianai Lukošiūnaitei (popieriaus karpniai)
Albertui Bartašiui (muzikos instrumentai)
Albinai Mackevičienei (popieriaus karpiniai)
Raimondai Bolienei ( tapyba)
Bronei Surdokienei ( delmonai)
Genutei Hincienei ( keramika)
Erikui Hincui (keramika)
Virgilijui Šlipaičiui ( pintinės)
Romai Šlipaitienei (pintinės)
Linai Bartašienei (raštuotos pirštinės)
Linai Kabelkaitei (dzūkiškos prijuostės)
Deividui Jotaičiui ( keramika)
Augustinui Monkui (rinktinės juostos).

SVEIKINAME LAUREATUS , DĖKOJAME VISIEMS DALYVIAMS . DIDŽIUOJAMĖS JUMIS IR TIKIMĖS PO METŲ VĖL SUSITIKTI IR KARTU DŽIAUGTIS JŪSŲ KŪRYBA.

Nuoširdžiausia padėka Švenčionių rajono savivaldybės administracijai,
Pabradės kultūros centro dabuotojams už didžiulę pagalbą ,paramą , pagarbąir dėmesį liaudies meno parodos dalyviams ir jų kūriniams.
Dėkoju apskrities rajonų ir savivaldybių atsakingiems kultūros darbuotojams, visai parodos kūrybinei komandai, paaukojusiai brangaus laiko kad ši paroda išliktų kaip gražiausias šių, neramių metų prisiminimas

Projekto vadovė  Ramutė Kraujalienė ;
Kuratorės: dr.Regina Mikštaitė-Čičiurkienė ir Rūta Baliukonienė

Parodos bukletas 

REKVIZITAI

LTS VILNIAUS BENDRIJA


Lietuvos tautodailininkų sąjungos Vilniaus bendrija
saskaitos Nr. LT767044060000319703  į.k. 193026218


MENO KŪRĖJŲ BENDRIJA


Vilniaus krašto tautodailininkų-meno kūrėjų bendrija
Sąskaitos Nr. LT927044060007883669   į.k. 300620716

KUR MES ESAME


Vytenio g. 13 Vilnius
Tel.2339509  Mob. 869936016
Pirmininke Ramute Kraujaliene

KONTAKTAI