2011 metų premijos: ,,Premija už tradicinės kultūros puoselėjimą ir skleidimą" įteikta tautodailininkui-meno kūrėjui kryždirbiui Pranui Kaziūnui iš Utenos.
,,Premija už geriausiai parengtus ir vykdytus vaikų ir jaunimo kultūrinės edukacijos projektus" įteikta tautodailininkei-meno kūrėjai , popieriaus karpytojai Laimutei Fedosejevai.

2013 m. vasario 28 dieną Rokiškio krašto muziejuje pristatyta Utenos tautodailininkų kūrybos darbų paroda.

Savo drožybos darbus pristatė Rimas Semėnas, keramikos darbus - Kazimieras Adiklis, tapybos darbus - Genovaitė Adiklienė

Parodos atidarymas Koncertas

Parodos pristatyme dalyvavo Rokiškio tautodailininkai, kurie nuoširdžiai sveikino uteniškius ir kvietė dažniau atvykti su naujais tautodailės darbais. Uteniškiai sulaukė ir iš Rokiškio savivaldybės sveikinimų ir originalių dovanų, kurias įteikė savivaldybės atstovė. Didžiulį sveikintojų būrį papildė ir Utenos neįgaliųjų sąjungos atstovai, kurie net sugedus autobusui neatsisakė vykti į Rokiškio dvarą, ir nors truputį pavėlavę, spėjo nuoširdžiai pasveikinti autorius.

Subtiliai autorius sveikino Utenos astmos klubo atstovės. Jos atvyko su pilnu krepšiu saldumynų. Autoriai sulaukė didžiūlio dėmesio ir pagarbos iš Rokiškio krašto muziejaus darbuotojų ir direktorės, kuri asmeniškai sveikino uteniškius ir įteikė labai vertingų knygų rinkinius.

Visiems susirinkusiems muzikinius sveikinimus iš Utenos atvežė Anelė Araminienė, susilaukdama šiltų aplosdimentų. Visi norėjo nusifotografuoti su muzikante iš Utenos, pasipuošusia savo austais tautiniais rūbais, na ir žinoma su parodos autoriais fotografavosi, dalinosi patirtimi ir kūrybinėmis paslaptimis... Parodos eksponatai buvo išdėstyti keliose salėse, ir visą pristatymo laiką daugybė žiūrovų juos apžiūrinėjo, fotografavo ir autoriams negailėjo gerų žodžių.

Renginio metu dainavo moterų ansamblis, kuris savo nuoširdžiu dainavimu sužavejo visus susirinkusius. Po renginio dar buvo pratesti pokalbiai prie kavos ir suneštinių vaišių stalo. Uteniškiai atsidėkodami už nepaparastai šiltą priėmimą rokiškėnams padovanojo medžio drožinių, keramikos dirbinių ir tapybos darbų.

Genovaitė Adiklienė

REKVIZITAI

LTS VILNIAUS BENDRIJA


Lietuvos tautodailininkų sąjungos Vilniaus bendrija
saskaitos Nr. LT767044060000319703  į.k. 193026218


MENO KŪRĖJŲ BENDRIJA


Vilniaus krašto tautodailininkų-meno kūrėjų bendrija
Sąskaitos Nr. LT927044060007883669   į.k. 300620716

KUR MES ESAME


Vytenio g. 13 Vilnius
Tel.2339509  Mob. 869936016
Pirmininke Ramute Kraujaliene

KONTAKTAI