2021 m. biržeio 30 d. Prezidentas  įteikė ordiną "Už nuopelnus Lietuvai"  Ramutei Kraujalienei

Pristatyta Vilniaus krašto tautodailininkų-meno kūrėjų bendrijos paroda ,,Šiuolaikinė lietuvių liaudies tapyba ir popieriaus karpiniai" Novgorode.

Lietuvos dienos Novgorode ,,Langas į Lietuvą"

karpiniai Lietuvos Respublikos ambasada Rusijos Federacijoje šių metų gegužės 27-29 dienomis organizavo Lietuvos dienas Novgorode ,,Langas į Lietuvą", kuriose dalyvavo grupė Lietuvos verslininkų, bei iškilūs menininkų kolektyvai.

Į iškilmes atvyko Lietuvos Respublikos ambasadorius Rusijos Federacijoje Rimantas Šidlauskas, kultūros etaše Juozas Budraitis, Generalinis konsulas Sankt-Peterburge Edvinas Bajarūnas.

Meninėje programoje dalyvavo Šv.Kristoforo kamerinis orkestras - vadovas ir dirigentas Donatas Katkus, Gitaristų kvartetas iš Vilniaus ,,Baltic Guitar Quartet" , kino režisieriai Audrius Stonys ir Giedrė Beinoriūtė,

pristatyta fotomenininkų Antano Sutkaus ir Ado Sendrausko nuotraukų paroda, profesoriaus Edvardo Gudavičiaus knyga ,,Lietuvos istorija", Vilniaus krašto tautodailininkų-meno kūrėjų bendrijos paroda ,,Šiuolaikinė lietuvių liaudies tapyba ir popieriaus karpiniai".

Liaudies meno parodą atidarė Lietuvos Respublikos ambasadorius Rusijos Federacijoje Rimantas Šidlauskas. Gausiai susirinkusiems parodos svečiams apie parodos dalyvius, jų kūrybą, organizacijos veiklą kalbėjo VKTMKB pirmininkė Ramutė Kraujalienė, edukacinę programą ,,Master klas" pristatė tautodailininkė popieriaus karpytoja Danutė Aleknienė. Per dvi valandas norintieji buvo supažindinami su popieriaus karpimo, komponavimo technika, surengta sukurtų darbų paroda. Novgorodo televizija parodė išsamų reportažą apie šį renginį.
Malonu dar ir tai, kas renginių afišoje ir išleistoje programoje gražiai įsikomponavo Danutės Aleknienės popieriaus karpinys.

Esame dėkingi visiems organizatoriams už sudarytą galimybę pabūti svečioje šalyje, pristatyti ir skleisti Lietuvių liaudies meną ir jo tradicijas.

Akimirkos Novgorode

REKVIZITAI

LTS VILNIAUS BENDRIJA


Lietuvos tautodailininkų sąjungos Vilniaus bendrija
saskaitos Nr. LT767044060000319703  į.k. 193026218


MENO KŪRĖJŲ BENDRIJA


Vilniaus krašto tautodailininkų-meno kūrėjų bendrija
Sąskaitos Nr. LT927044060007883669   į.k. 300620716

KUR MES ESAME


Vytenio g. 13 Vilnius
Tel.2339509  Mob. 869936016
Pirmininke Ramute Kraujaliene

KONTAKTAI